Випуск – 2022

З 27 по 29 червня 2022 року у ВСП ЗГЕФК ЗНУ відбувся захист дипломних проектів для випускників спеціальностей “Галузеве машинобудування”, “Гідроенергетика”, “Будівництво та цивільна інженерія”, а також комплексний екзамен за фахом для випускників спеціальностей “Маркетинг”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Облік і оподаткування”, “Підприємництво торгівля та біржова діяльність”.

Екзаменаційні комісії плідно працювали і визнали досить високий рівень підготовки студентів коледжу. В складних умовах воєнного часу, коли частина випускників знаходилася на окупованій території або за кордоном, їм вдалося розробити достойні дипломні проекти, якість яких оцінена головами комісій.

 

 

Вперше для студентів денного відділення економічних спеціальностей комплексний екзамен за фахом проводився в он-лайн форматі. Студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки і не підвели своїх викладачів.

19 студентів отримали дипломи з відзнакою:

група 4БЦІс-18: Нестерова Єлизавета

група 4БЦІг-18: Гоппе Катерина, Зінькова Марія, Хрипко Дарія, Шаблевський Максим

група 4 ГМ-18: Микуленко Данило

група 4ГЕ-18: Голик Олександр, Князєва Карина, Курочка Руслан, Тихачов Вадим

група 4ФБС-19: Алексєєнко Олександра,  Єременко Олександра, Штенгелова Лілія 

група 3М-19: Рябова Анна

група 3ОО-20: Храновський Гліб

група 3ПТБ-20: Журавльова Анастасія, Зотова Тетяна, Панфілова Аліна, Підлісний Роман

Від імені адміністрації і профспілкового комітету вони отримали грамоти і невеликі сувеніри на згадку про коледж.

Випускник спеціальності “Гідроенергетика” механічного відділення Тихачов Вадим був номінований на отримання стипендії імені випускника коледжу Василя Терентійовича Трегуба 2022 року.

Ця стипендія була започаткована в 2018 році на честь випускника 1951 року В.Т. Трегуба, заступника директора Ладижинської ДРЕС,  і призначається кращому випускнику року. Кандидатура схвалюється адміністративною радою коледжу за поданням студентської ради.

Вадим Тихачов протягом 4-х років довів, що він гідний цієї нагороди, в 2021 році був номінований на призначення  стипендії Президента України.

Вітаємо наших випускників і бажаємо, щоб знання, отримані в коледжі стали надійним капіталом, запорукою професійного формування і зростання.