15 червня 2024 – День відкритих дверей

15 червня 2024 року в  коледжі відбувся останній в цьому навчальному році День відкритих дверей.

Проводився він, як завжди, у змішаному форматі.

Модератором он-лайн конференції була член Відбіркової комісії коледжу Альона ЛУЦЕНКО. Її гостями були абітурієнти, які проживають далеко від Запоріжжя і за кордоном.

До коледжу завітали абітурієнти і їх батьки, які мешкають у Запоріжжі та передмісті. В холі їх зустрічали черговий адміністратор Алла КУХТАРЄВА, представники студентської ради, які реєстрували присутніх, надавали первинну інформацію щодо відділень і спеціальностей коледжу, проводжали до тематичних локацій.

Біля стендів, присвячених спеціальностям коледжу на гостей чекали, завідувачі відділень, голови циклових комісій, викладачі і студенти коледжу.

Організаційні збори відбулися в філії музею історії Дніпровської ГЕС, гостей зустрічали заступник директора з виховної роботи Світлана УСОВА, секретар Відбіркової комісії Ганна ДИЧОК, завідувач підготовчими курсами Алла ТОПАЧ.

Присутні отримали інформацію щодо особливостей навчання, організації виховних заходів в умовах військового часу, про призначення академічних і соціальних стипендій,  особливості вступної кампанії та інші.

Дякуємо усім учасникам заходу!