20.05.2023 День відкритих дверей

В суботу, 20 травня 2023 року, в коледжі відбувся черговий День відкритих дверей. Вже традиційно він проходив у змішаному форматі:

  • Модератором он-лайн конференції традиційно була відповідальний секретар відбіркової комісії ВСП ЗГЕФК ЗНУ Ірина ПУПИРЄВА. Її гостями були, переважно, абітурієнти, які проживають за кордоном

  • Оф-лайн зустріч проходила на центральному подвір’ї коледжу. Гостей зустрічали заступник директора з виховної роботи Світлана УСОВА, завідувачі відділень Алла КУХТАРЄВА (черговий адміністратор), Людмила БУРГМАН, Світлана ГАВРИЛЕНКО, голови циклових комісії, викладачі

До нас на завітали переважно абітурієнти зі шкіл Дніпровського та Хортицького  районів м. Запоріжжя. Вони отримали інформацію щодо спеціальностей, історії і традицій коледжу.

Про особливості вступної кампанії 2023 року, умови вступу розповідала заступник відповідального секретаря відбіркової комісії коледжу Ганна ДИЧОК.

Усі бажаючі мали можливість записатись на 1-місячні курси підготовки до вступу в коледж. Про особливості і переваги навчання на курсах розповідала завідувач курсами Алла ТОПАЧ.

Щиро дякуємо усім, хто брав участь в організації і проведенні заходу!