ВСП ЗГЕФК ЗНУ Виховна робота,Студентське життя День відкритих дверей 24.02.2024

День відкритих дверей 24.02.2024

24 лютого 2024 у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» пройшов четвертий в цьому навчальному році День відкритих дверей.

Не зважаючи на побоювання, пов’язані з датою – друга річниця широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України, небезпека агресивних дій з боку ворога, захід був досить масовим.

До коледжу завітали учні 15 шкіл Запоріжжя, а також гості з передмістя – із селищ  Розумівка та Балабине. Дистанційно брали участь переважно абітурієнти, які знаходяться за кордоном.

В холі гостей зустрічали представники студентської ради і черговий адміністратор Людмила БУРГМАН, які реєстрували і проводжали відвідувачів до локацій відділень.

А там завідувачі відділень і викладачі розповідали про особливості і «родзинки» кожної спеціальності.

Далі усіх запрошували до бібліотеки, де відбулися організаційні збори.

Заступник директора з виховної роботи Світлана УСОВА розповіла про історію коледжу, особливості навчання, організацію виховної роботи, призначення стипендій тощо.

Секретар відбіркової комісії Ганна ДИЧОК ознайомила присутніх з умовами вступу в 2024 році.

Усі бажаючі мали можливість записатися на 3-місячні курси підготовки до вступу. Завідувач підготовчими курсами Алла ТОПАЧ надала відповіді на запитання усіх зацікавлених.

В он-лайн форматі з потенційними абітурієнтами працювала секретар відбіркової комісії Альона ЛУЦЕНКО

Ми дякуємо усім, хто завітав до нас! Раді будемо бачити вас 1 вересня 2024 року на навчанні!