День Знань 2023

В 2023 році в черговий раз зустрічаємо День Знань в умовах правового режиму воєнного стану. В умовах кровопролитної війни, ми знов змушені проводити он-лайн навчання.

Але життя триває, коледж продовжує активно працювати. Завдяки старанням Відбіркової комісії, профорієнтаційній роботі викладачів і співробітників коледжу, більше 200 хлопців і дівчат поповнили лави студентів ВСП ЗГЕФК ЗНУ в 2023 році.

Ми дуже хотіли привітати їх зі вступом на навчання! 31.08.2023 було складено графік відвідування коледжу для студентів нового набору, в підвалі були підготовлені аудиторії для кожної групи, Студентська рада, адміністрація і профспілковий комітет щиро привітали наших першокурсників з початком їх студентського життя.

Хай щастить вам, наші дорогі студенти! Бажаємо, щоб навчання в коледжі зажди викликало у вас тільки приємні емоції!

Адміністрація, викладачі і співробітники коледжу знають, наскільки важлива для України тема євроінтеграції і поширення європейських стандартів. Немає куди більш важливої ​​проблеми для студента, ніж отримання конкурентноздатної професії. У коледжі будуть докладати для вас максимум зусиль, щоб освіта була якісною та «європейською». Мета України – спільне з Європою майбутнє. Мета коледжу – стати гідним конкурентом європейським навчальним закладам. Тому сьогоднішнє свято проходило під гаслом “Віримо в Європейське майбутнє України” бо наша мета – європейська освіта в Україні