Квест «Знайомство з коледжем»

Реалії сьогодення – дистанційне навчання, он-лайн заняття, відсутність можливості регулярно відвідувати коледж створили проблему, невідому минулим поколінням студентів: студенти нового набору не знайомі з коледжем, не орієнтуються в розташуванні аудиторій, кабінетів, лабораторій, спортивних залів, бібліотеки тощо.

Щоб виправити ситуацію, Студентська рада підготувала і провела цікавий, захопливий квест для першокурсників “Знайомство з коледжем”.

Команди груп 1ОО/М-23, 1БЦІг/ФБС-23, 1БЦІс/ТЕ-23, 1ГМ/ПМ/ГЕ-23, виконуючи нескладні завдання, переходили від локації до локації і протягом майже 2-х годин побачили і дізналися багато цікавого.

Про перебіг подій краще розповість фото-звіт!

Розпочався квест в актовій залі, де учасники дізналися про правила, основні завдання, отримали рекомендації і кураторів, які їх супроводжували.

Команди рушили в путь:

Необхідно було виконувати завдання в наступних локаціях:

Бібліотека:

Кабінети (хімії, математики, фізики, української мови), в кожному з яких на студентів очікували веселі тематичні завдання на кмітливість:

Гідрозал:

Лабораторії:

Майстерні:

Спортивні зали:

Адміністративні кабінети:

Підведення підсумків проходило в конференц-залі.

В кінцеву точку прийшли усі команди, а це означає, що усі завдання були виконані успішно!

За правильно виконане завдання команди отримували бали і прапорець. Максимальна кількість балів і прапорців визначила переможця.

За кількістю балів перемогу отримала команда групи 1БЦІг/ФБС-23

Та головне – дружня атмосфера, яка панувала на квесті і гарний настрій, який отримали усі учасники. Ніхто з тих, хто не став переможцем не засмутився. Усі чудово провели час і з нетерпінням очікують нових подібних  заходів.

У Студентської ради багато планів! Готуйтеся!