Майстерня Яскравої Писанки

3 травня 2024 у Туристично-інформаційному центрі Запоріжжя з ініціативи Студентської ради коледжу було організовано і проведено захоплюючий Пасхальний захід “Майстерня Яскравої Писанки”

Взяти участь було запропоновано усім бажаючим мешканцям і гостям міста.

Мета заходу: познайомити гостей з Біблійною історією Пасхи і з Пасхальними  традиціями, які формувалися протягом багатьох віків. І все це в цікавій, захопливій, ігровій, творчій, креативній формі.

Усіх, хто завітав на свято зустрічало Пасхальне Курчатко, яке, разом з помічниками,  доправляло охочих до різних локацій, де відбувалися майстер-класи:

Локація 1: Історичний екскурс і вікторина «Чи відома тобі історія Пасхи?». Усі учасники отримали не тільки цікаву і корисну інформацію, а ще й вічне Боже Слово «Євангеліє»

Локація 2: Розфарбовування пасхальних яєць

Локація 3: Виготовлення пасхальних сувенірів

І на завершення усі учасники Свята могли залишити свій відбиток на контурі писанки, створивши колективну неперевершену роботу-шедевр!

На гостей чекала також кава-брейк. До того ж ніхто з учасників не залишився без подарунків!

Майстерня Яскравої Писанки стала чудовою нагодою відволіктися від повсякденних справ, поринути у море позитивних емоцій і гарних вражень, особливу атмосферу Великодня!

 

Побачити усі фото можна за посиланням:

Майстерня Яскравої Писанки

Щиро дякуємо усім учасникам!