ВСП ЗГЕФК ЗНУ Виховна робота,Національно-патріотичне виховання і студентське життя Результати виборів голови Студентської ради коледжу – 2023

Результати виборів голови Студентської ради коледжу – 2023

04 грудня 2023  з 12.00 до 23.59 для студентів коледжу було відкрите голосування за кандидата на посаду голови Студентської ради.

Як і раніше, голосування проходило у вигляді заповнення Google-форми на корпоративній освітній платформі Google Workspace for Education, що убезпечило від приєднання до голосування сторонніх осіб, підрахунок голосів здійснювався автоматично, що дозволило виключити людський фактор.

У виборах взяли участь 459 студентів (50,6%) від кількості студентів коледжу, що дозволяє визнати вибори такими, що відбулися.

Голоси розподілилися наступним чином:

Переможницею перегонів із значним відривом стає діюча голова Студентської ради Журибіда Дар’я.

Перше спільне  засідання новообраних студентських рад відділень і коледжу відбудеться в четвер, 07.12.2023 о 13.00. Тоді буде вирішене питання щодо заступника голови Студентської ради коледжу.

Велика подяка усім учасникам перегонів. Вікторії Лактіоновій і Анастасії Гузенко бажаємо натхнення і успіхів в роботі у складі Студентської ради.

Дашу Журибіду щиро вітаємо і нагадуємо, що бути головую Студентської ради не тільки почесно, а й відповідально! Ще на рік вона стає захисником прав і інтересів студентів коледжу.