Свято Вишиванки – 2024

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято,  яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. До нього може долучитися будь-хто, одягнувши вишиванку.

В 2024 році цей день припав на 16 травня.

Традиційно студенти, викладачі і співробітники нашого коледжу з радістю долучилися до цього свята. Це був яскравий і незабутній день, присвячений українській культурі та традиціям.

Студентська рада оголосила конкурс вишиванок, для участі в якому могли зареєструватися усі охочі студенти. Конкурсанти мали можливість показати свої вишиванки на подіумі, демонструючи багатство і різноманіття української вишивки.

Студенти активно готувалися до цього дня, підбираючи вбрання, які могли б найкраще передати їхню любов до національних традицій. Вишиванки різних регіонів України, з різноманітними орнаментами та кольорами, викликали захоплення у всіх присутніх. Конкурсанти з гордістю крокували подіумом, демонструючи витончені візерунки та майстерність виконання.

Ведучі вміло керували заходом і заохочували учасників і присутніх брати участь у пізнавальній вікторині.

Окрім демонстрації вишиванок, конкурсанти також показали свої здібності у танцях та піснях. Танцювальні номери та вокальні виступи додали святкової атмосфери і підкреслили багатогранність української культури.

Відео за посиланням:

Свято Вишиванки – 2024

Спочатку – традиційне вітання від адміністрації коледжу.

Судити конкурсантів запросили поважне і неупереджене журі, у складі

  • Голови  Запорізької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Теодоренко Віта Андріївна

  • Заступник голови Запорізької обласної студентської Ради Устюгова Яна

  • Випускник коледжу 2019 року, екс-голова Студентської ради коледжу Душний Василь

Було обрало трьох переможців в номінаціях:

  • «Найяскравіша Вишиванка»

  • «Найкрасивіше дефіле»

  • «Найоригінальніший образ»

Критеріями оцінки були оригінальність вишивки, автентичність і загальний вигляд вбрання. Переможці отримали почесні грамоти та пам’ятні подарунки.

Також були нагороджені організатори заходу, які доклали чимало зусиль для того, щоб цей день став незабутнім. Їм вручили подяки за їхній внесок у збереження та популяризацію української культури.

І, традиційно – фото на пам’ять!

Цей день став справжнім святом української культури, об’єднавши студентів та викладачів у спільному вшануванні національних традицій.

День Вишиванки 2024 надовго залишиться в пам’яті всіх учасників як свято єдності, патріотизму і гордості за рідну культуру.