Всеукраїнська Акція «Голоси дітей»

4 червня 2022 року Першою леді України Оленою Зеленською було започатковано щорічне проведення акції «Голоси дітей», присвяченої пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

За офіційною інформацією від ювенальних прокурорів на 2024 рік, внаслідок повномасштабного вторгнення загинуло 550 та поранено 1354 українських дитини. Доля 2021 дитини невідома. Понад 19,5 тисяч дітей депортовані чи примусово вивезені до росії.

Мета окупантів винищити українську націю. А найменших, тих, хто ще не має критичного мислення асимілювати та вбити в голову ворожі наративи. І саме за злочини проти дітей самопроголошеного президента рф оголосили у розшук.

Країна-агресор назавжди увійде в історію як вбивця дітей. Як держава, яка може говорити хоч мільйон слів на їхній захист на своєму телебаченні чи в стінах ООН, але випустить ракети та дрони по Україні напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

Ми вшановуємо пам’ять загиблих українських дітей. Схиляємо голови перед батьками, які пережили найбільше в житті горе.

Запоріжці, долучившись до Акції, вшанували пам’ять маленьких українців і прикрасили срібними дзвіночками, які символізують голоси загиблих дітей, дерево на бульварі Марії Приймаченко.

З ініціативи Студентської ради,  молодь ВСП ЗГЕФК ЗНУ теж долучилася до Акції «Голоси дітей». Символічними дзвіночками були прикрашені туї на території коледжу.