ВСП ЗГЕФК ЗНУ Виховна робота,Студентське життя Звітує голова студентської ради

Звітує голова студентської ради

Даша Журибіда, голова Студентської ради коледжу, розповіла, що березень видався надзвичайно активним, як для студентського самоврядування коледжу, так і для неї особисто.

Студенти ВСП ЗГЕФК ЗНУ зустріли весну, прикрасивши хол коледжу (про що вже писали раніше), а також оголосивши конкурс власноруч виготовлених квітів (букетів з квітів) «Прийшла весна!».

На засіданні Студентської ради 03.04.2023 були підведені підсумки конкурсу. Оголошення і нагородження переможців вирішили здійснити в коледжі, під час проведення Конкурсу вишиванок 18 травня 2023. Кращі ж роботи пропонуємо вашій увазі зараз.

Розповіла Даша і про свою активну громадську діяльність:

19.03.2023 відвідала захід для депутатів Міської молодіжної ради і активної молоді міста, спрямований на формування і вдосконалення навичок роботи і спілкування з людьми, створення міцного колективу однодумців. Дізналися про Теорію типів особистості Маєрс-Бріґс, мали змогу визначити про свій соціотип, навчитися використовувати набуті корисні знання на практиці.  Медіатором заходу був Сергій Назаренко.

24.03.2023  голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Запорізькій міській раді Регіна Харченко провела воркшоп (захід, спрямований на отримання практичних навичок)  для активної молоді міста «Юриспруденція під час воєнного стану». Захід проходив у форматі діалогу, а дружня, доброзичлива атмосфера дозволила усім не соромитися, задавати будь-які запитання і отримувати відповіді.

31.03.2023 у КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР відбувся круглий стіл «Роль та місце громадянського суспільства в функціонуванні та розвитку органів публічної влади в сучасній Україні».

Даний нетворкінг (обмін інформацією) мав на меті підвищення громадянської відповідальності активної молоді міста, громадських інституцій у демократизації системи публічного управління сучасної України.

Під час зустрічі,представники влади, разом з молоддю, розкрили у діалозі такі теми, як:

Громадське суспільство, як суб’єкт;

Формування системи публічного управління;

Значення громадських координаційних інституцій в організації молоді у реалізації державної молодіжної політики на сучасному етапі розвитку українського суспільства;

Архітектура діалогу органів державної влади та місцевого самоврядування з громадянським суспільством в сучасних умовах функціонування публічної влади.