Звітує голова студентської ради

Даша Журибіда, голова Студентської ради коледжу, розповіла, що березень видався надзвичайно активним, як для студентського самоврядування коледжу, так і для неї особисто.

Студенти ВСП ЗГЕФК ЗНУ зустріли весну, прикрасивши хол коледжу (про що вже писали раніше), а також оголосивши конкурс власноруч виготовлених квітів (букетів з квітів) «Прийшла весна!».

На засіданні Студентської ради 03.04.2023 були підведені підсумки конкурсу. Оголошення і нагородження переможців вирішили здійснити в коледжі, під час проведення Конкурсу вишиванок 18 травня 2023. Кращі ж роботи пропонуємо вашій увазі зараз.

Розповіла Даша і про свою активну громадську діяльність:

19.03.2023 відвідала захід для депутатів Міської молодіжної ради і активної молоді міста, спрямований на формування і вдосконалення навичок роботи і спілкування з людьми, створення міцного колективу однодумців. Дізналися про Теорію типів особистості Маєрс-Бріґс, мали змогу визначити про свій соціотип, навчитися використовувати набуті корисні знання на практиці.  Медіатором заходу був Сергій Назаренко.

24.03.2023  голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Запорізькій міській раді Регіна Харченко провела воркшоп (захід, спрямований на отримання практичних навичок)  для активної молоді міста «Юриспруденція під час воєнного стану». Захід проходив у форматі діалогу, а дружня, доброзичлива атмосфера дозволила усім не соромитися, задавати будь-які запитання і отримувати відповіді.

31.03.2023 у КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР відбувся круглий стіл «Роль та місце громадянського суспільства в функціонуванні та розвитку органів публічної влади в сучасній Україні».

Даний нетворкінг (обмін інформацією) мав на меті підвищення громадянської відповідальності активної молоді міста, громадських інституцій у демократизації системи публічного управління сучасної України.

Під час зустрічі,представники влади, разом з молоддю, розкрили у діалозі такі теми, як:

Громадське суспільство, як суб’єкт;

Формування системи публічного управління;

Значення громадських координаційних інституцій в організації молоді у реалізації державної молодіжної політики на сучасному етапі розвитку українського суспільства;

Архітектура діалогу органів державної влади та місцевого самоврядування з громадянським суспільством в сучасних умовах функціонування публічної влади.