25 листопада 2023 – День відкритих дверей

25 листопада 2023 року в  коледжі пройшов третій в 2023-2024 навчальному році День відкритих дверей.

Проводився він, як завжди, у змішаному форматі.

Модератором он-лайн конференції була відповідальний секретар Відбіркової комісії коледжу Ірина ПУПИРЄВА. Її гостями були абітурієнти, які проживають далеко від Запоріжжя і за кордоном. Вони проявили особливу зацікавленість в навчанні на 6-місяних курсах підготовки до вступу, так як вони проводяться в он-лайн форматі, в зручний для абітурієнтів час.

До коледжу завітали абітурієнти і їх батьки, які мешкають у Запоріжжі та передмісті. В холі їх зустрічали студенти чергового відділення економіки та інформаційних технологій (черговий адміністратор Алла КУХТАРЄВА), проводжали по локаціям, в яких були представлені інформаційні стенди відділень і спеціальностей. Завідувачі відділень, викладачі коледжу надавали відповіді на усі запитання гостей.

В бібліотеці коледжу,  де відбулися організаційні збори, гостей зустрічали заступник директора з виховної роботи Світлана УСОВА і секретар відбіркової комісії Ганна ДИЧОК

Присутні отримали інформацію щодо особливостей навчання, організації виховних заходів в умовах військового часу, про призначення академічних і соціальних стипендій,  особливості вступної кампанії та інші.

Усі бажаючі мали можливість подати заяву на зарахування на 6-місячні курси підготовки до вступу в коледж.

Дякуємо усім учасникам заходу!