
27 вересня у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» пройшов перший у 2025/2026 навчальному році День відкритих дверей.
Для викладачів, співробітників і студентів коледжу цей день завжди урочистий. Ми з нетерпінням чекаємо на нових абітурієнтів, які готові поповнити лави нашої великої студентської родини.
Волонтери від Студентської ради, разом з головою студради Анастасією МЕЖЕВСЬКОЮ, ще на вході зустрічали гостей, запрошували на реєстрацію, проводжали до локацій, присвячених відділенням і спеціальностям коледжу.

Завдяки ефективній роботі чергового механічного відділення на чолі із завідувачем Людмилою БУРГМАН, усі локації були своєчасно облаштовані.

Завідувачі відділень і викладачі привітно зустрічали кожного, хто підходив, щоб отримати інформацію щодо спеціальностей і умов навчання, надавали різноманітну рекламну і довідкову інформацію.

Далі гостей проводжали до філії музею Дніпровської ГЕС у коледжі, де відбулися організаційні збори, на яких заступник директора з виховної роботи Світлана УСОВА розповіла про умови та особливості організації освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану, про особливості призначення і розміри академічних і соціальних стипендій, про студентське життя, культурно-масову роботу, волонтерську діяльність тощо.
Відповідальний секретар відбіркової комісії Ганна ДИЧОК інформувала присутність про особливості вступної кампанії, пільгові категорії вступників, принципи формування рейтингових списків.

Усі бажаючі мали нагоду подати заяви на зарахування на 8-місячні курси підготовки до вступу.

