Новорічні Свята тривають

2022 рік став болючим для нашої країни, кожної родини і для нашого коледжу. Студенти, викладачі і співробітники ВСП ЗГЕФК ЗНУ проявили не аби яку мужність, незламність. У кожного відкрилося серце творити добрі справи.  Волонтерська діяльність завжди була для нас в пріоритеті. Студенти коледжу об’єднувалися і допомагали внутрішньо переміщеним особам і їх дітям, збирали і роздавали  гуманітарну допомогу,  плели сітки, робили свічки, ремонтували автомобілі, готували і розвозили обіди та багато, багато іншого.

Для створення святкового Різдвяного та Новорічного настрою наша знов обрана студентська рад прикрасила хол коледжу і організувала святкове привітання для студентів, викладачів і співробітників.

Адміністрація та первинна профспілкова організація коледжу напередодні свят вирішила підтримати молодь, привітати та просто допомогти у цей скрутний час. Так, у четвер 29.12.2022  голова первинної профспілкової організації  Людмила СМІРНОВА привітала студентське самоврядування, та переможців конкурсу «Новорічна прикраса».

Також було виділено 9 пакетів гуманітарної допомоги для студентів, житло і майно яких постраждало внаслідок війни.