ВСП ЗГЕФК ЗНУ Виховна робота,Студентське життя Вибори голови Студентської ради коледжу

Вибори голови Студентської ради коледжу

В понеділок, 04 грудня 2023 року в коледжі пройдуть вибори голови Студентської ради.

Нагадуємо, що згідно Положення про Студентську раду ВСП ЗГЕФК ЗНУ, кандидатами на пост голови Студентської ради автоматично стають переможці виборчих перегонів до студентських рад відділень.

В цьому році ними стали:

  • від відділення економіки та інформаційних технологій Журибіда Дар’я (група 3ВП-21)
  • від енергобудівельного відділення Лактіонова Вікторія (група 3БЦІг-21)
  • від механічного відділення Домніков Максим (група 2ГМ-22)

Домніков Максим відкликав свою кандидатуру від участі у виборах і вирішив, що краще себе проявить на посаді голови студентської ради механічного відділення (про що написав заяву на ім’я голови Виборчої комісії коледжу)

Також до Виборчої комісії надійшла заява від Гузенко Анастасії (група 2ТЕ-22), яка на виборах пройшла до студентської ради коледжу і пропонує свою кандидатуру на посаду голову Студентської ради в якості самовисуванця.

Таким чином, маємо трьох кандидатів (представляємо в алфавітному порядку):

Вибори відбудуться в понеділок 04.12.2023 в он-лайн форматі на корпоративній освітній платформі Google Workspace for Education, голосування буде відкрите з 12.00 до 23.59.

Шановні студенти, Виборча комісія ВСП ЗГЕФК ЗНУ, звертається до вас із закликом взяти активну участь у волевиявленні і обрати для себе голову Студентської ради, яка буде захищати ВАШІ інтереси протягом наступного року.